Minik öğrencinin çekilişte keçi hediyesi sevinci

2 yıl önce
186 kez görüntülendi

Minik öğrencinin çekilişte keçi hediyesi sevinci

Bayramiç kent merkezine 20 kilometre uzaklıktaki Çırpılar Köyü ’nde; Toluklar, Tongurlu, Yeşilköy, Karaköy köylerinden taşımalı olarak gelen öğrencilerin eğitim gördüğü Çırpılar İlkokulu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için piyango çekilişi düzenledi. Köylülerin de katılımıyla çocuklar bayramlarını coşkuyla kutlandı. Günün önemini vurgulayan konuşma yapıldı, şiirler okundu.

Köy meydanındaki folklor gösterileri ardından okul müdürlüğünün düzenlediği piyango çekilişi yapıldı. 20 farklı hediyenin dağıtıldığı piyango çekilişi öncesi tören alanında bulunan köylülere ve öğrencilere içinde sayıların bulunduğu sakızlar dağıtıldı. Yapılan piyango çekilişinde en ilginçlerinden 10 litrelik mazot fişi ve 1 keçi yavrusu oğlak olmasıydı. 65 numaralı sakızın sahibi Rıza Uzun isimli öğrenci oğlak kazandı.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Yukarı Çık ;
Duyurular Sitemize Deneyimli Bay, Bayan Dj alimlarimiz vardir:) Sitemizin tasariminda yapilan cesitli yenilikler Merhaba!
Sitemize hosgeldiniz!
Dj Alimlari!Sitemize Deneyimli Bay,Bayan Dj alimlarimiz vardir, Irtibat icin Sohbet bolumden SuperX Nick li arkadasimiz ile gorusmeniz yeterlidir.

Gostermis oldugunuz ilgi ve Alakadan oturu
Tesekkurlerimizi Sunariz.!

X
Tekrar merhaba!

Sitemizde cesitli degisiklikler yapiyoruz.
X
Hosgeldiniz!

Sitemizde,sizlere hizmet edebilmek icin elimizden geleni yapiyoruz. Sitemizi mumkun oldugunca guncel tutuyoruz.

Begenmeniz dilegiyle...
X