İstanbullular bu yollara dikkat!

2 yıl önce
223 kez görüntülendi

İstanbullular bu yollara dikkat!

23-24 Mayıs ’ta Şişli ’deki İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek “Dünya İnsani Zirvesi” nedeniyle alınacak emniyet ve trafik tedbirleri kapsamında, bu sabah 07.00 ’den itibaren tedbirlerin bitimine kadar bazı yollar araç trafiğine kapatıldı. İ

stanbul Emniyet Müdürlüğü ’nden yapılan açıklamaya göre; kapatılacak yollar ve alternatif güzergahlar şöyle:

“Taşkışla Caddesi, Mete Kavşağından Kadırgalar Adil Baba Kavşağına kadar çift yönlü olarak kapatılarak trafik Asker Ocağı Caddesi’nden Divan Kavşağı istikametine yönlendirilecektir. Gümüş Caddesi, Harbiye Ordu Evi Işıklardan Adil Baba Kavşağına kadar çift yönlü kapatılarak trafik Halaskargazi Caddesi istikametine yönlendirilecektir.

Mim Kemal Öke Caddesi, Vali Konağı Caddesi girişinden Adil Baba Kavşağı ve Abdi İpekçi Caddesi’ne kadar çift yönlü olarak kapatılarak trafik Abdi İpekçi Caddesi ve Vali Konağı Caddesi’ne yönlendirilecektir. Kadırgalar Caddesi, Bayıldım Caddesi girişinden Mim Kemal Öke Caddesi’ne kadar kapatılarak trafik Bayıldım Caddesi’ne yönlendirilecektir.

Bomonti, Dolmabahçe Tünel girişinden kapatılarak trafik Bayıldım Caddesi’ne yönlendirilecektir. 23-24 Mayıs 2016 tarihlerinde Fındıklı Işıklardan Dolmabahçe istikameti kapatılarak trafik geri çevrilerek Karaköy istikametine yönlendirilecektir.”

İHA

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Yukarı Çık ;
Duyurular Sitemize Deneyimli Bay, Bayan Dj alimlarimiz vardir:) Sitemizin tasariminda yapilan cesitli yenilikler Merhaba!
Sitemize hosgeldiniz!
Dj Alimlari!Sitemize Deneyimli Bay,Bayan Dj alimlarimiz vardir, Irtibat icin Sohbet bolumden SuperX Nick li arkadasimiz ile gorusmeniz yeterlidir.

Gostermis oldugunuz ilgi ve Alakadan oturu
Tesekkurlerimizi Sunariz.!

X
Tekrar merhaba!

Sitemizde cesitli degisiklikler yapiyoruz.
X
Hosgeldiniz!

Sitemizde,sizlere hizmet edebilmek icin elimizden geleni yapiyoruz. Sitemizi mumkun oldugunca guncel tutuyoruz.

Begenmeniz dilegiyle...
X