Aziz Yıldırım, Cübbeli Ahmet Hoca’nın kızının düğününde

2 yıl önce
268 kez görüntülendi

Aziz Yıldırım, Cübbeli Ahmet Hoca’nın kızının düğününde

Bolulu işadamı Adstation Yönetim Kurulu Başkanı Muhittin Palazoğlu ’nun kardeşi Esat Palazoğlu, kamuoyunda Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü ’nün kızı Yüsra Ünlü ile dün akşam Four Seasons İstanbul at the Bosphours Otel ’de düzenlenen düğünle dünya evine girdi.

Düğüne Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ’ın yanı sıra iş ve siyaset dünyasından çok sayıda isim katıldı. Yaklaşık bin davetlinin katıldığı düğüne gelenleri, işadamı Muhittin Palazoğlu kapıda karşıladı. Haremlik selamlık olarak düzenlenen düğünde erkekler ve kadınlar ayrı ayrı oturdu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eski Başbakan Ahmet Davutoğlu telefonla arayarak Yüsra ile Esat çiftini tebrik etti. Eyüp Sultan Camii İmamı Metin Çakar ’ın okuduğu Kuran-ı Kerim tilavetiyle başlayan düğün, Necip Karakaya ’nın tasavvuf orkestrası dinletisi ile devam etti. Düğünde sanatçı Alişan da ilahi okudu.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Yukarı Çık ;
Duyurular Sitemize Deneyimli Bay, Bayan Dj alimlarimiz vardir:) Sitemizin tasariminda yapilan cesitli yenilikler Merhaba!
Sitemize hosgeldiniz!
Dj Alimlari!Sitemize Deneyimli Bay,Bayan Dj alimlarimiz vardir, Irtibat icin Sohbet bolumden SuperX Nick li arkadasimiz ile gorusmeniz yeterlidir.

Gostermis oldugunuz ilgi ve Alakadan oturu
Tesekkurlerimizi Sunariz.!

X
Tekrar merhaba!

Sitemizde cesitli degisiklikler yapiyoruz.
X
Hosgeldiniz!

Sitemizde,sizlere hizmet edebilmek icin elimizden geleni yapiyoruz. Sitemizi mumkun oldugunca guncel tutuyoruz.

Begenmeniz dilegiyle...
X