14 aylık “Başkan” koltuğu devraldı

1 yıl önce
167 kez görüntülendi

14 aylık “Başkan” koltuğu devraldı

Her sene Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında geleneksel hale gelen, ülkenin yerel ve ulusal yönetim erkanlarının koltuklarını bir süreliğine çocuklara devretmesi bu yıl da renkli görüntülere sahne oldu.

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak bu sene başkanlık koltuğuna on 14 aylık Ece bebeği oturtarak en küçük belediye başkanı ünvanını alması sağladı.

Ersoy ailesinin minik kızı Ece bebek başkanlık koltuğunda sevimliliği ile misafirlerin ilgi odağı oldu. Başkan Albayrak ’ın da yoğun ilgi gösterdiği minik Ece, hareketleri ile herkesin kalbini kazandı. Albayrak, Mustafa Kemal Atatürk ’ün ‘Küçük hanımlar, küçük beyler! Sizler hepiniz geleceğin bir gülü, yıldızı ve ikbal ışığısınız.

Memleketi asıl ışığa boğacak olan sizsiniz. Kendinizin ne kadar önemli, değerli olduğunuzu düşünerek ona göre çalışınız. Sizlerden çok şey bekliyoruz ’ sözünü hatırlatarak, ” Çocuklar bizim geleceğimiz. Umudumuzun ve yarınlarımızın mimarlarıdır. Bugün çocuklarımız için atacağımız her adım yarın bize aydınlık yarınlar olarak geri dönecektir. Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak eğitime verdiğimiz önem çocuklarımıza olan inancımızdandır. Her zaman ve koşulda gençlerimizin yanında olmaya devam edeceğiz.” dedi.

DHA

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık ;
Duyurular Sitemize Deneyimli Bay, Bayan Dj alimlarimiz vardir:) Sitemizin tasariminda yapilan cesitli yenilikler Merhaba!
Sitemize hosgeldiniz!
Dj Alimlari!Sitemize Deneyimli Bay,Bayan Dj alimlarimiz vardir, Irtibat icin Sohbet bolumden SuperX Nick li arkadasimiz ile gorusmeniz yeterlidir.

Gostermis oldugunuz ilgi ve Alakadan oturu
Tesekkurlerimizi Sunariz.!

X
Tekrar merhaba!

Sitemizde cesitli degisiklikler yapiyoruz.
X
Hosgeldiniz!

Sitemizde,sizlere hizmet edebilmek icin elimizden geleni yapiyoruz. Sitemizi mumkun oldugunca guncel tutuyoruz.

Begenmeniz dilegiyle...
X